45 YEARS

Experience

Şirketimiz 45 yılı aşkın bir süredir "Hırdavat Malzemeleri" ve türevlerinin üretim ve satışını yapmaktadır. İlk önce Türkiye pazarında, ardından Dünya pazarında aranılan aktörlerden birisi olmayı başarmıştır.

Şirketimiz güvenli ve hızlı hizmet anlayışı, kaliteli ve nitelikli ürün yelpazesi ve uygun satış koşullarıyla siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Tok-Ticaret

Mission & Vision


Tok-Ticaret

Our Mission

Deneyimli kadrosu, güçlü altyapısı ve değerli iş ortaklarının seçkin markalarından oluşan geniş ürün yelpazesiyle; zamanında, sağlıklı ve kaliteli hizmetler sunmak.

Tok-Ticaret

Our Vision

Kendisini sürekli geliştirip fark yaratarak ülkesine ve iş ortaklarına değer katan, sektöründe standartları belirleyen, kaliteyi ve güveni temsil eden lider marka olmak.

OUR VALUES

Güvenilir Olmak

Şirketimiz, güven kazanmayı diğer tüm kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri; çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir.

Çevreye Duyarlılık

Tok Ticaret olarak tüm faaliyetlerimizde çevreye ve topluma saygı ön planda gelir. Her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri alma sorumluluğunu kabul ederiz.

Bireye ve Topluma Saygı

İş süreçlerimizin her aşamasında çalışanlarımızın, pay sahiplerimizin, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına değer verir, inanç ve görüşlerine saygı duyarız.

Professional Service

We are at your service with our experienced staff and strong company structure.